Projekt logotypu firmy

PROJEKTY LOGOTYPÓW DLA FIRM

projekt logotypu cena
PRZEMYŚLANA STRATEGIA

Projektowanie znaków graficznych dla firm rozpoczynamy od poznania Twojej firmy oraz jej otoczenia. Przeprowadzamy dokładny research, znajdujemy czynniki wyróżniające Twoją markę.

projekt logotypu cennik
BUDOWA WIZERUNKU

Zadbamy aby Twoja marka stała się rozpoznawalna w branży. Projektujemy znaki graficzne odporne na działanie czasu. Stworzymy pozytywny wizerunek Twojej firmy, zgodny z ideą Twojej marki!

projekt logotypu kraków
KREACJA IDEI MARKI

Kreatywne projektowanie znaków graficznych spójnych z ideą Twojej marki!  Zadbamy o wszystkie szczegóły tworząc dla Ciebie profesjonalny projekt znaku graficznego, będący zapoczątkowaniem wizerunku Twojej firmy.

Projektowanie logotypów dla firm odpornych na działanie czasu!

Księgi znaku CI – Rabat w wysokości -20% na wykonanie księgi znaku identyfikacji wizualnej marki!

Zamawiając u nas księgę znaku otrzymasz wersję do druku oraz  formę elektroniczną. Podstawowa księga znaku zawiera opis projektu logo marki, jego ideę, konstrukcję znaku graficznego, poszczególne wersje, opis sygnetu, wersje zakazane znaku graficznego oraz pole ochronne, stosowanie znaku graficznego na jednolitych aplach. Dodatkowo w standardzie zamieszczamy opis typografii oraz kolorystyki firmowej podstawowej i dopełniającej w różnych paletach. Księgi znaku mogą zawierać opis poszczególnych elementów identyfikacji wizualnej jak np. akcydensy, oznakowanie firmy, materiały drukowane, gadżety firmowe, prezentacje, oraz wiele innych.

ile za projekt projekt logotypu

Szczegółowy opis projektu logotypu oraz jego konstrukcji

ile kosztuje projekt logotypu

Opis kolorystyki firmowej podstawowej i dopełniającej

profesjonalny projekt logotypu

Opis typografii firmowej podstawowej i dopełniającej

profesjonalny projekt logotypu

Budowa elementów identyfikacji wizualnej

Pobierz przykładową księgę znaku w formacie PDF (4,66 MB)
Sprawdź nasze realizacje Behance >

10 wskazówek dobrego projektu logo – projektowanie znaków graficznych dla firm!

Na każdym etapie projektowania logotypu możesz liczyć na pełne wsparcie profesjonalistów w dziedzinie logo design. Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji, skontaktuj się z nami!
Zapytaj o cenę

01

Projekt logotypu powinien być ponadczasowy

Projektowanie logotypów dla firm jest zapoczątkowaniem budowy wizerunku marki. Budowa jak i promocja marki jest procesem długoterminowym, wymaga zainwestowania wysiłku, czasu oraz funduszy. Profesjonalny projekt logotypu dla firmy musi oprzeć się próbie czasu. Projektowanie logotypów dla firm to nie jedynie wykreowanie ładnego znaczku. Znak graficzny będzie funkcjonować jako integralny element identyfikacji wizualnej marki przez długie lata. Do projektu logotypu należy podejść profesjonalnie. Niezbędne jest przeprowadzenie odpowiednich analiz, zapoznanie się z marką oraz jej ofertą, sposobem działania. Należy zbadać konkurencje, przemyśleć ideę i wyznaczyć kierunek, znaleźć czynniki wyróżniające i zaimplementować je w projekcie logotypu. Budowa wizerunku i wartości marki wiąże się z rozpowszechnianiem projektu logotypu do szerokiego grona odbiorców w długim okresie czasu. Zaniedbanie poszczególnych elementów będzie skutkować nieprzemyślanym znakiem graficznym. Jeśli projekt logotypu się zdezaktualizuje niezbędne będzie przeprowadzenie całego procesu od nowa, co wiąże się z ogromnymi kosztami oraz utratą wypracowanej pozycji.
projekt logotypu elzab
projekt logotypu online

02

Projekt logotypu powinien mieć prostą budowę

W większości przypadków od projektanta logotypów wymaga się stworzenia finezyjnego znaku firmowego, wraz z zachowaniem estetycznej stylistyki. Przeładowany projekt logotypu, zbyt wielka szczegółowość, zbędne ozdobniki, duża ilość barw oraz nieprawidłowo dobrany krój pisma decydują o słabym projekcie logotypu. Przekombinowanym znakom firmowym brakuje przestrzeni sprawiając wrażenie przytłoczenia. Projekt logotypu dla Twojej marki nie powinien być przekombinowany! Powinien jasno komunikować ideę w nim zawartą. Prawdziwa siła przekazu w profesjonalnym projekcie znaku graficznego tkwi w jego prostocie i minimalistycznej formie.

03

Projektowanie logotypów powinno być spójne z ideą marki

Projekt logotypu firmy powinien utożsamiać się z wartością i ideą marki. Jest to pierwszy a zarazem najważniejszy znak graficzny jaki zobaczą odbiorcy Twojej marki. Dlatego tak ważne jest aby projekt logotypu wyznaczał kierunek i wartości identyfikacji wizualnej Twojej marki. Profesjonalny projekt logotypu charakteryzuje się spójnością wszystkich elementów w nim zawartych, stanowiących dopasowaną do siebie całość. Kerning, odpowiednio dobrany font, interlinia, złoty podział, siatka, kolorystyka mają przyczynić się na powstanie spójnego projektu logotypu. Jeśli któreś z tych zasad zostanie zaniedbane projekt Twojego logotypu będzie niejednolity. Doświadczenie naszych projektantów da Ci gwarancję że projekt logotypu Twojej firmy zyska na spójności, będzie czytelny niezależnie od powierzchni o rozmiaru w którym będzie stosowany, a przede wszystkim będzie dumnie przedstawiał ideę i wartości Twojej marki.
projekt logotypu hotelu
projekt logotypu kreator

04

Projekt logotypu dla firmy powinien być pomysłowy

Pomysł zawarty w projekcie logotypu Twojej firmy powinien być zrozumiały dla odbiorcy. Należy pamiętać aby przekaz był dopasowany do branży i się z nią utożsamiał. Detale wpływające na oryginalność projektu logotypu wpływają na profesjonalny i dobrze przemyślany charakter logotypu marki. Bywa że na pierwszy rzut oka wiele założeń nie jest dostrzegalnych, jednak po analizie projektu logotypu uwypuklają się detale, co czyni znak graficzny w oczach odbiorcy jeszcze bardziej wartościowym.

05

Projekt logotypu powinien być zapamiętywalny

Znak graficzny dla firmy powinien wyróżniać się w tłumie innych logotypów. Dlatego dobry projekt logotypu ma w sobie jedyną w swoim rodzaju, nietypową cechę, często wzbudzającą emocje. Tak zaprojektowane logo firmy będzie dostrzegalne i zapadające w pamięć odbiorcy, już przy pierwszym kontakcie. Projektowanie logotypów dla firm powinno zostać przeprowadzone tak, aby było idea była zrozumiała niezależnie od długości i szerokości geograficznej. Wszyscy znają i identyfikują nadgryzione jabłko z firmą Apple. Prosta konstrukcja projektu logotypu, nie oznaczająca banalnej oraz nietypowa cecha wpłynie korzystnie na budowanie i utrwalanie spójnego wizerunku Twojej marki poprzez profesjonalny projekt logotypu.
projekt logotypu wektorowego
projekt logo firmy

06

Projektowanie logotypów dla firm powinno być dopasowane do branży marki

Dobrze zaprojektowany logotyp dla firmy zawiera przekaz pasujący do branży i jej otoczenia. Poszczególne cechy dopasowane do produktu lub oferty marki, wzmacniają przekaz znaku graficznego firmy. Przemyślana struktura logotypu, sprawia że znak graficzny firmowy staje się interesujący. Należy jednak wziąć pod uwagę że w wielu przypadkach stosowanie cechy zbyt związanej z daną usługą czy produktem, niesie ze sobą zagrożenia. Jeśli firma rozszerzy swoją działalność o dodatkowe usług, lub zmieni się produkt, projekt logotypu się zdezaktualizuje. Lifting logo będzie związany z przeprowadzeniem całego procesu budowy wizerunku i świadomości marki od nowa, co wiąże się ze stratą czasu jak i funduszy.

07

Projekt logotypu dla firmy powinien być uniwersalny

Projektowanie logotypów dla firm powinno być przeprowadzone tak, aby znak firmowy był zawsze czytelny niezależnie od stosowanego nośnika reklamowego czy formatu. Dobrze zaprojektowany logotyp musi czytelnie się prezentować zarówno na małym jak i dużym formacie. Niezależnie czy projekt logotypu użyjemy na długopisie firmowym, projekcie wielkoformatowym lub jako ikony w pasku przeglądarki, w każdym z tych wariantów znak graficzny musi się dobrze prezentować. Konstrukcja logotypu powinna umożliwić posługiwanie się nim na wszystkich nośnikach reklamowych. Przekombinowany projekt logotypu, nie profesjonalnie opracowany, uniemożliwi jego swobodne stosowanie w obrębie oznakowania graficznego firmy. Zbyt wielka szczegółowość uniemożliwi zastosowanie projektu logotypu w technikach grawerskich. Profesjonalnie skomponowany projekt logotypu będzie zawsze dobrze się prezentował, niezależnie od jego rozmiaru, czy koloru tła na jakim zostanie użyty.
projekt logotypu w krzywych
nowoczesny projekt logotypu

08

Projekt logotypu powinien być czytelny i minimalistyczny

W minimalistycznym projekcie logotypu, musimy zadbać o najdrobniejszy aspekt, bowiem każda niedoskonałość będzie widoczna. Prostota i czytelność projektu logotypu to kluczowy aspekt. Jeśli logo ma być kojarzone z jakimś symbolem, powinien zostać zaprojektowany tak, aby każdy potrafił zinterpretować ideę zawartą w projekcie znaku graficznego. Profesjonalne projektowanie logotypu dla firm cechuje czytelność takiego znaku już z dużej odległości. Wyróżniająca cecha utrwali logo w pamięci odbiorcy. Jeśli marka jest na początku drogi budowania swojego wizerunku, zabieg taki z pewnością przyczyni się do szybszej identyfikacji. Warto także zastanowić się nad nazwą firmy zawartą w projekcie logotypu. Nasi copywriterzy specjalizujący się w tworzeniu nazw marek potrafią w jednym prostym i dobrze brzmiącym słowie zawrzeć ideę firmy.

09

Projekt logotypu powinien być estetyczny i atrakcyjny

Każdy posiada inny gust, jednak istnieją ogólne cechy wpływające na pozytywny wizerunek projektu logotypu u jak największego grona odbiorców. Zadaniem naszych projektantów jest wykreowanie projektu logotypu wzbudzającego pozytywne skojarzenia. Odpowiednio dobrana kolorystyka, symetryczna konstrukcja, czytelność i prawidłowa kompozycja oraz integralność, przyczynia się na końcową stylistykę projektu logotypu. Nic nie jest przypadkowe, wszystkie te czynniki są uwzględniane przez doświadczonego projektanta.
projekt logotypu definicja
projekt logotypu online

10

Profesjonalne projektowanie logotypów dla firm powinno być przemyślane w długim terminie funkcjonowania znaku firmowego

Opracowanie najważniejszego znaku graficznego jakim jest stworzenie logotypu firmowego jest zapoczątkowaniem kosztownego i długiego procesu w wykreowanie wizerunku marki i zbudowanie jej świadomości. Po czasie może się okazać że marka rozszerza usługę o dodatkowe pozycje a nieprzemyślany projekt logotypu marki się zdezaktualizuje co przyczyni się koniecznością przeprowadzenia całego procesu budowy wizerunku marki od nowa. Nie pozwól się narazić na dodatkowe koszty, lekceważąc kwestię logo od którego rozpoczyna się budowa twojej marki!

Zamów projekt logotypu odpornego na działanie czasu dla swojej marki!

Projektowanie logo rozpoczynamy od poznania Twojej marki, oferty oraz obszaru na jakim działasz. Na każdym etapie konsultujemy się z Tobą, aby ostateczny projekt logo trafiał w Twoje preferencje i spełniał oczekiwania Twoich klientów. Oferujemy także wykonywanie liftingu logo czyli odświeżenie logo, sprawiając że Twoja marka nadąży za szybko zmieniającymi się trendami. Zamawiając projekt logo otrzymasz od nas paczkę zawierającą logotypy w wersji wektorowej oraz rastrowej, wersję pionową oraz poziomą, wersje do stosowania na jasnym jak i ciemnym tle, wersję uproszczoną, płaską, monochromatyczną. Wszystkie warianty zostaną przygotowane w palecie kolorystycznej RGB, CMYK oraz PANTONE.
Napisz do nas!
projekt logotypu warszawa

Projekt logotypu - oferta dla firm

 • znak graficzny
 • logotyp online
 • loga biur podróży
 • logotypy projektowanie
 • projekty logo cena
 • logotyp projekt
 • księgi znaku
 • logotypy firmowe
 • logo hotelu
 • logo kreator
 • loga firm odzieżowych
 • logo wektory
 • logo fryzjerskie
 • logotyp cennik
 • twoje logo
 • zasady tworzenia logo
 • projekty logo cennik
 • wykonywanie logo
 • księga logotypu
 • ceny logotypów
 • logo koszt
 • wektorowe logo
 • projekty logo dla firm
 • logo w krzywych
 • nowoczesne logo
 • logo definicja
 • loga marek
 • projekty logo firm
 • projekty logo online
 • animacja logo
 • animowane logo
 • logo logotyp
 • loga firm sportowych
 • stworzenie logo firmy
 • projektowanie logotypów warszawa
 • logo Śląsk
 • projekt graficzny logo
 • wycena logotypu
 • księga znaku wzór
 • loga firmy przykłady
 • loga dla firm budowlanych
 • logo dla firm budowlanych
 • cena logo firmy
 • odświeżenie logo
 • logo animacja
 • logo firm komputerowych
 • loga komputerowe
 • księga znaku jak zrobić
 • logo taxi
 • koszt logotypu
 • loga firm wzory
 • opis logo
 • książka logotypu
 • wzory logo
 • loga internetowe
 • ile kosztuje zrobienie logo
 • zmiana logo
 • wykonanie logotypu
 • logo w corelu
 • logo firmy fryzjerskiej
 • logotyp firmy informatycznej
 • projekt logo firmy cena
 • projekty graficzne logo
 • reklama logo
 • kancelaria adwokacka logo
 • znak graficzny firmy
 • wizualizacja logo
 • księga ci
 • przykładowa księga znaku

Oferujemy także kompleksowe tworzenie identyfikacji wizualnych dla marek i ich produktów

Sprawdź jak nasze znaki graficzne prezentują się w pełnej identyfikacji wizualnej firmy stworzonej przez nasze Studio Graficzne Goodpix. Zobacz nasze realizacje!

Jesteś zainteresowany stworzeniem projektu znaku graficznego dla swojej firmy lub produktu, Skontaktuj się z nami!