Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/googdpix/domains/goodpix.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/googdpix/domains/goodpix.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/googdpix/domains/goodpix.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468 Employer branding, czyli pozytywny wizerunek dla Jet Reports Jet Global.

Employer branding

O zmianach po ludzku

Materiały poligraficzne dla marki
Jet Reports – Jet Global

Klient

Jet Reports – Jet Global

Branża

Sprawozdania finansowe, analiza biznesowa, budżetowanie.

Czas realizacji

8 miesięcy

Rok realizacji

2019

Zadanie

Dla Klienta z branży raportowania finansowego i analiz biznesowych marki Jet Reports – wykonaliśmy pełny employer branding. Tym niemniej powstała kompleksowa spójna identyfikacja wizualna, która wyróżnia.

Wyrażamy wyjątkowość marki

Employer branding musi celnie trafiać do odbiorców naszego Klienta. Dlatego w procesie projektowania graficznego musieliśmy odszukać właściwego klucza dla targetu marki Jet Reports. Przez precyzyjną analizę wizerunkową i badanie oczekiwań targetu powstała koncepcja kompleksowej identyfikacji wizualnej, która ukazuje wyjątkowość marki i jednocześnie przyciąga wzrok.

Employer branding marki Jet Reports

Trudny język branży analiz finansowych i raportowania ubraliśmy w czytelne obrazy. Wykonaliśmy infografiki i ilustracje, które z pewnością zachęcają odbiorcę do zagłębienia się w przekaz, jaki niesie marka Jet Reports. Odtąd Szata graficzna wzbogacona ilustracjami stała się o wiele ciekawsza.

employer branding projekt
employer branding dla marki

Spójny employer branding daje moc

Spójna marka ma moc przyciągania nie tylko klientów, ale także rzetelnych, wykwalifikowanych pracowników, czy też silnych partnerów biznesowych.Chociaż zadanie z pewnością nie było łatwe, udało nam się uzyskać założone cele projektowe z pomocą całego zespołu oraz dzięki bardzo dobrej współpracy z klientem.

employer branding czyli budowanie wizerunku firmy jako pracodawcy z wyboru

Wyróżnij się albo zgiń

Odtąd spójny wizerunek marki Jet Global / Jet Reports jest kluczem do szerokiej rozpoznawalności firmy na rynku. Z pewnością tylko przemyślany employer branding pozwala na wyróżnienie się na tle konkurencji, tym niemniej zespół Goodpixa postawił w przypadku tej realizacji na mocne akcenty graficzne.
employer branding oferta
employer branding definicja
employer branding jaka cena

Wyjątkowa marka

Każda marka może być wyjątkowa, wymaga tylko precyzyjnej analizy rynku przed przystąpieniem do opracowywania koncepcji. Zaprezentowaliśmy Klientowi pomysł zawierający historię ilustrowaną z infografiką i przekuliśmy go w realizację pełnej identyfikacji wizualnej.

employer branding cennik

Employer branding to proces

Employer branding – czyli działania firmy mające za zadanie zbudowanie wizerunku marki jako “pracodawcy z wyboru” – jest, podobnie jak budowa domu, procesem wymagającym czasu, specjalistów i wielu kalkulacji. Do takich realizacji przygotowujemy się rzetelnie. Rozpoczynamy analizą branży, zapoznajemy się z tym, co pokazuje konkurencja naszego Klienta i staramy się nadać identyfikacji taki kierunek, by ją wyprzedzić. Przy odpowiednim wysiłku osiągamy sukces!

Podsumowanie

Zaprojektowaliśmy szereg materiałów reklamowych zarówno drukowanych, jak i w formie cyfrowej, dbając o to, co w promowaniu marki najważniejsze – o spójny wizerunek i wyjątkowość marki. Udało nam się osiągnąć wszystkie założenia projektowe w uzgodnionym terminie, mimo trudnych elementów całej realizacji, jakimi są indywidualne infografiki i ilustracje.

Zakres prac

 • Analiza wizerunkowa
 • Employer branding marki
 • Identyfikacja wizualna
 • System broszur reklamowych
 • Ulotka składana 4 x A4
 • Ulotki reklamowe
 • Wizytówki imienne
 • Projekty poligraficzne
 • Ilustracje
 • Infografiki
 • Przygotowanie do druku DTP
 • Wdrożenie

Goodpix Studio Graficzne

Odmieniamy wizerunek Twojej marki!