Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/googdpix/domains/goodpix.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/googdpix/domains/goodpix.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/googdpix/domains/goodpix.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468 Ilustracja wektorowa - czyli pespektywa rysownika na kampanię reklamową

Ilustracja wektorowa

Marka z innej perspektywy

Jedna marka w wielu odmianach – ilustracja wektorowa
Sp. J. PPL NZOZ ATOMED

ilustracja wektorowa projekt

Klient

SP. J. ATOMED

Branża

Poradnia Wielospecjalistyczna

Czas realizacji

1 miesiąc

Rok realizacji

2019/2020

Zadanie

Zadaniem było stworzenie koncepcji wraz z wdrożeniem kampanii promującej nową usługę w ofercie naszego Klienta – Poradni Wielospecjalistycznych Atomed w Chorzowie oraz realizacja projektu, począwszy od wykonania storyboardu, ilustracji wektorowej po dopasowanie projektu do promocji w przestrzeni publicznej.

Ilustracja wektorowa – energia na wyciągnięcie ręki!

Pracę rozpoczęliśmy od pomysłu na koncept całej akcji promocyjnej. Skojarzenie podania kroplówki regeneracyjnej z Pit Stopem w Formule 1 spowodowało lawinę wizji całego zespołu kreatywnego zaangażowanego w projekt. Nasz copywriter nadał także tytuł tej kampanii, który stał się jednocześnie hasłem promującym akcję.
reklamowa ilustracja wektorowa dla

Perspektywa rysownika – ilustracja wektorowa

Do hasła promującego kampanię musiała powstać ilustracja wektorowa, którym zajął się nasz rysownik. Projekt ilustracji wektorowej przedstawia medyczny Pit Stop – zatrzymaj się na chwilę, naładuj baterie (w znaczeniu zregeneruj organizm) i ruszaj! Wszystko dzieje się w wielkim mieście, stąd też wzięło się w rysunku tło z drapaczami chmur.

Marka w przestrzeni publicznej

Wdrożenie kampani promującej kroplówki regeneracyjne wymagało dostosowania projektu ilustracji wektorowej na różne nośniki reklamowe, znajdujące się w przestrzeni publicznej oraz w świecie wirtualnym. Wymagało to dopasowania rozmiaru projektu.

grafika wektorowa czyli ilustracja wektorowa reklamowa
ilustracja wektory projekty

Od ilustratora do grafika

Po wykonaniu szkicu, a następnie ilustracji wektorowej przez profesjonalnego ilustratora praca została przekazana w ręce grafika, który dopełnił projekt infografikami, treścią oraz nadał mu wielkomiejskiego designu. Całość nabrała unikalnego charakteru, by w pełni oddać przekaz kampanii promującej kroplówki regeneracyjne.

ilustracja wektorowa projekty
ilustracja wektorowa realizacje

Przekaz infograficzny z charakterem

Oczekiwania naszego Klienta względem całej kampanii były także ukierunkowane na zachowanie odpowiedniego poziomu komunikacji z odbiorcą, gdzie najważniejszą rolę odgrywa szybki i łatwy dostęp do przekazu. Zadbaliśmy o to, aby płaszczyzna wizualna oraz ilustracja wektorowa była adekwatnie komunikatywna i jednocześnie wyróżniała się na tle innych marek. Stworzyliśmy proste infografiki, idealnie obrazujące umieszczone obok treści opisowe.

Podsumowanie

Ta realizacja wymagała od nas zaangażowania całego zespołu kreatywnego od copywritera, poprzez rysownika, po grafików. Dowiedliśmy, że zgranie w zespole Goodpixa pozwala realizować nawet najbardziej wymagające koncepcje kampanii reklamowych i promocyjnych, a także profesjonalne ilustracje wektorowe. Kampanię z naszym projektem można podziwiać w przestrzeni publicznej śląskiej aglomeracji, a także w social mediach na kanałach Poradni Atomed.

Zakres prac

  • Analiza wizerunkowa
  • Story board
  • Projekt rysunku
  • Ilustracja wektorowa
  • Projekt plakatu wielkoformatowego
  • Projekt rollupu
  • Projekty na kanały social media
  • Dostosowanie grafiki do przestrzeni publicznej

Goodpix Studio Graficzne

Odmieniamy wizerunek Twojej marki!