Key Visual

Fast. Accurate. Anywhere.

Stworzenie uporządkowanego systemu key visuala dla marki
Data Courage – Jet Global

identyfikacja wizualna key visual data courage

Klient

Data Courage – Jet Global

Branża

Raportowanie i analiza

Czas realizacji

3 lata

Rok realizacji

2017/2018/2019

Zadanie

Stworzyliśmy kompleksowo key visual oraz projekt identyfikacji wizualnej dla naszego Klienta, firmy Data Courage należącej do grupy Jet Global, zajmującej się szerokim zakresem analiz biznesowych i raportowaniem.

Prototypownie rozwiązań key visual

Nie od razu Kraków zbudowano! Zanim przystąpiliśmy do prac projektowych nasz zespół wykonał szereg analiz i przeprowadził rozmowy z Klientem. Zbadaliśmy zachowania i potrzeby odbiorców, aby zapoznać się bliżej z targetem tej marki. Zaprezentowane wstępne koncepcje logo wraz z opisem znaczeniowym, a także pomysł stworzenia spójnego i przemyślanego key visuala oraz identyfikacji wizualnej, której logo było częścią integralną, zaowocowało podjęciem długoterminowej, stałej współpracy z firmą Data Courage.
logotypy projektowanie key visual
key visual projekt logo ceny
projekty logo cena key visual
projekt logotypu cena key visual
logotyp projekt key visual
logotypy firmowe key visual
loga wektory key visual

Więcej niż logo

W założeniach projekt logo miał podkreślić nowoczesny charakter firmy Data Courage. Zależało nam również na jasnym i prostym przekazie, zrozumiałym bez względu na narodowość odbiorcy. Stworzyliśmy sygnet oparty na bazie sześciokąta foremnego nawiązujący do pnących się słupków (zysków). Jednocześnie forma logo nawiązuje do architektury wielkich światowych metropolii, w których firma Data Courage działa od wielu lat.

key visual loga w krzywych
nowoczesne loga oraz key visual
key visual i logo marek

Nowe oblicze marki

Rozpoczynając od projektu logo opracowaliśmy spójny, minimalistyczny key visual o nowoczesnym designie, której celem jest budowanie pozytywnego, a zarazem profesjonalnego wrażenia. Postawiliśmy na ponadczasowe trendy, które mimo upływu lat nie będą wymagały radykalnych zmian.
key visual projekt logo firm
logotypy online key visual
brand manager key visual
tworzenie animacji i key visual
projekt segregatorów i key visual

Komunikacja marki – key visual

Naszemu klientowi zależy na zachowaniu odpowiedniego poziomu komunikacji z odbiorcą, gdzie najważniejszą rolę odgrywa szybki i łatwy dostęp do danych. Dlatego właśnie zadbaliśmy, aby płaszczyzna wizualna była adekwatnie komunikatywna, a jednocześnie wyróżniała firmę na tle innych marek.

Marka pełna życia

Podczas tworzenia identyfikacji wizualnej firmy Data Courage powstał system layoutów komunikacyjnych czyli key visual. Ich układ oraz styl ewoluują dynamicznie w zależności od zmieniających się potrzeb.

loga logotypy key visual
key visual stworzenie logotypu firmy

Przywiązanie do szczegółu

Detale w identyfikacji wizualnej są równie ważne, co ogólny key visual, ponieważ wyróżniają naszego klienta, sprawiają, że jest on bliższy targetowi i otwarty na pozyskiwanie nowych odbiorców. Zadbaliśmy o wszystkie dodatki, bez których współczesny biznes nie może komunikować się poprawnie z odbiorcą.

key visual projektowanie logotypu warszawa
key visual projektowanie logo kraków
projektowanie logo w warszawie key visual

Emanacja marki na światowy rynek

Nasz Klient działa na terenie ponad 30 krajów świata. Przygotowanie key visuala wymagało od nas nastawienia na światowe trendy oraz przejrzystą, zrozumiałą komunikację, która jest w stanie pokonać wszelkie bariery kulturowe i językowe.
key visual zaprojektowanie logo warszawa
logo definicje key visual
logotyp kreator key visual

Podsumowanie

Współpraca z firmą Data Courage polegała początkowo na stworzeniu pełnego key visuala oraz  identyfikacji wizualnej, którą obecnie uzupełniamy kontynuując relacje z naszym klientem. Od początku skupiliśmy się na prostocie i ponadczasowym designie, który wykorzystywany jest w coraz to nowszych realizacjach. Nasz key visual spotkał się z uznaniem Klienta oraz odbiorców z Polski i zagranicy.

Zakres prac

 • Analiza wizerunkowa
 • Key Visual KV
 • Graficzny motyw przewodni marki
 • Projekt logo
 • Identyfikacja wizualna
 • Kanały social media
 • Oznakowanie zewnętrzne marki
 • Zaprojektowanie systemy broszur
 • Kalendarz biurkowy
 • Karta biznesowa
 • Zestaw wystawienniczy
 • Księga identyfikacji wizualnej
 • Rollupy wielkoformatowe
 • Edycyjne szablony word
 • Ulotki w formacie DL
 • Broszura składa gate fold
 • Projekt wizytówek oraz kart biznesowych
 • Uporządkowany system identyfikacji wizualnej

Goodpix Studio Graficzne

Odmieniamy wizerunek Twojej marki!