Lifting logo dla firmy
Odświeżenie logo marki

JANTER BIURO RACHUNKOWE

Do zakresu naszych działań należało opracowanie strategii wizualnej marki. W pierwszym etapie wykonaliśmy lifting logo dla firmy Biuro Rachunkowe Janter, którego głównym zadaniem było przedstawienie idei marki oraz wyróżnienie firmy na tle konkurencji. Biuro Rachunkowe Janter działa na polskim rynku od ponad 25 lat. Jest to biuro z wielkim doświadczeniem w rachunkowości, księgowości i podatkach.

lifting logo dla biura rachunkowego
lifting logo dla firmy poznań

Zadanie

Biuro Rachunkowe Janter jest marką z wieloletnim doświadczeniem. Lifting logo dla firmy Janter Biuro Rachunkowe powinien wzmocnić wizerunek marki kojarzonej z wieloletnim doświadczeniem, tradycją i profesjonalizmem.

Pomysł

Lifting logo dla firmy Janter Biuro Rachunkowe oraz jej strategię oparliśmy na doświadczeniu. Był to główny kierunek dla naszych koncepcji liftingu logo. Pamiętając także o ofercie firmy, postanowiliśmy odzwierciedlić jej usługi w znaku firmowym marki Janter. Na potrzeby logo zdecydowaliśmy się stworzyć własny unikatowy font, będący kontynuacją sygnetu, aby całość tworzyła spójny przekaz.
lifting logo dla firmy kraków

Sprawne działanie

Pierwszym etapem realizacji liftingu logo dla firmy Janter było jej poznanie. Przeprowadziliśmy szczegółowy research, poznaliśmy styl pracy firmy, szczegółowo zbadaliśmy ofertę i konkurencję marki Janter. Powstałą koncepcja i idea wyznaczająca kierunek prac nad liftingiem logo marki. Lifting logo dla firmy Janter Biuro Rachunkowe to odzwierciedlenie 25 lat doświadczenia w rachunkowości, księgowości i podatkach.
lifting logo dla firmy bytom

Wykonanie

W kwestii stylistycznej postawiliśmy na prosty, minimalistyczny a zarazem mocny znak o solidnej konstrukcji. Na potrzeby liftingu logo dla firmy Janter powstała ciężka i solidna typografia, będąca nawiązaniem do 25 lat działalności marki, zadbaliśmy o każdy szczegół. Wyjątkowa i nietypowa literka A, oprócz przyciągania uwagi swoją nietypową formą, nadaje całości bardziej ugruntowanego i solidnego charakteru. Sygnet to symetryczne połączenie liter J. Trzy kropki zawarte w znaku firmy nawiązują do jej 3 głównych grup ofertowych firmy Janter: rachunkowość, księgowość i podatki. Charakterystyczny i elegancki dobór kolorystyki wyróżnia i umacnia pozycję marki na tle konkurencji. W efekcie powstał solidny i profesjonalny lifting logo dla firmy.
lifting logo dla firmy zabrze
lifting logo dla firmy
lifting logo dla firmy gliwice
lifting logo dla firmy katowice
lifting logo dla firmy warszawa

Ukończonych projektów

Wykorzystanych technologii

Wydrukowanych projektów

Akcje reklamowe

Zakres realizacji

Strategia identyfikacji wizualnej marki, lifting logo dla firmy, key visual firmy, opracowanie kompletnej paczki logo, strategia graficzna marki, wykonanie wizualizacji, oraz wiele innych…

JANTER BIURO RACHUNKOWE

25 lat doświadczenia w rachunkowości, księgowości i podatkach!

Potrzebujesz lifting logo dla firmy? Zamów profesjonalne odświeżenie logo!