Prezentacja multimedialna
Na Mistrzostwa Euro 2012

HIREK WRONA I MAREK SIEROCKI

Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy radiowych i telewizyjnych Hieronim “Hirek” Wrona sławny producent i reżyser wydarzeń artystycznych oraz koncertów, jak i założyciel wytwórni muzycznej, zgłosił się do nas z zadaniem stworzenia prezentacji multimedialnej na mistrzostwa w piłce nożnej euro 2012. Naszym zadaniem było stworzenie strategii komunikacji wizualnej oraz zaprojektowanie atrakcyjnej prezentacji multimedialnej.

HIREK WRONA
MAREK SIEROCKI

projekt prezentacji multimedialnej

Zadanie

Hirek Wrona oraz Marek Sierocki polski dziennikarz i dyrektor artystyczny, potrzebowali stworzenia prezentacji multimedialnej na mistrzostwa europy w piłce nożnej euro 2012. Prezentacja multimedialna zawierała szczegółowe informacje na temat oferty “telewizja muzyczna na żywo”. Tym razem to właśnie nam powierzono zaprojektowanie i wdrożenie prezentacji multimedialnej.

Pomysł

Wdrożona przez nas strategia komunikacji wizualnej oraz projekt prezentacji multimedialnej powinien być przede wszystkim prosty, czytelny, charakterystyczny i zachęcający do skorzystania z usług Hirka Wrony i Marka Sierockiego. Pamiętając o odbiorcach zadbaliśmy o zastosowanie najnowszych technologii w dziedzinie web designu. Prezentacja multimedialna zaprojektowana została w oparciu o najnowsze trendy i rozwiązania w projektowaniu responsive web design.
projektowanie prezentacji multimedialnej

Realizacja

Siłą prezentacji multimedialnej jest przejrzysty design. Zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie realizacji. Wykorzystaliśmy stonowane jednak charakterystyczne kolory oraz stworzyliśmy na potrzebę prezentacji multimedialnej indywidualny projekt infografik. Zaawansowany retusz zdjęć oraz żywy i dynamiczny design przyciągają uwagę i sprawiają że prezentacja jest ciekawa dla odbiorcy.
prezentacja multimedialna firmy
prezentacja power point

Funkcjonalna, prosta i przejrzysta prezentacja multimedialna zachęcająca do skorzystania z usług Hirka Wrony i Marka Sierockiego!

projektowanie prezentacji powerpoint

Prosto, wygodnie i funkcjonalnie

Prezentacja została stworzona w oparciu o technologię RWD – responsive web design ułatwiając odbiorcom jej przeglądanie na wszelkiego typu urządzeniach elektronicznych. Współpracując z Hirkiem Wroną oraz Markiem Sierockim, postanowiliśmy wyeliminować zbędne treści do minimum, pozostawiając jedynie niezbędne informację wzbogacone o zaprojektowaną przez nas infografikę.

Co zrobiliśmy

Prezentacja multimedialna była zapoczątkowaniem przemyślanej strategii wizualnej. W oparciu o prezentację stworzyliśmy key visual do kampanii sezonowej prezentowanej w ramach mistrzostw europy w piłce nożnej euro 2012. Powstał także projekt logo oraz spójna infografika. Prezentacja multimedialna była zapoczątkowaniem kolejnych materiałów multimedialnych potrzebnych Hirkowi Wronie i Markowi Sierockiemu na imprezę euro 2012.
prezentacja multimedialna open office
projektowanie prezentacji dla firm

Spójna prezentacja multimedialna oparta o przemyślaną strategię wizualną!

Ukończonych projektów

Kampanii sezonowych

Zastosowanych technologii

Akcji reklamowych

Zakres realizacji

Opracowanie strategii komunikacji wizualnej marki Hieronima Hirka Wrony i Marka Sierockiego, prezentacja multimedialna na mistrzostwa europy euro 2012 w piłce nożnej, prezentacja multimedialna w technologii RWD – responsive web design, key visual marki, projekt infografiki, oraz wiele więcej…

HIREK WRONA I MAREK SIEROCKI

Pasja to słowo klucz!

Jest Ci potrzebna kreatywna prezentacja multimedialna powerpoint dla firmy? Napisz do nas!