Fast. Accurate. Anywhere.

Stworzenie uporządkowanego systemy identyfikacji wizualnej dla marki
Data Courage – Jet Global

identyfikacja wizualna data courage

Klient

Data Courage – Jet Global

Branża

Raportowanie i analiza

Czas realizacji

3 lata

Rok realizacji

2017/2018/2019

Zadanie

Wykonaliśmy kompleksowo projekt identyfikacji wizualnej dla naszego Klienta, firmy Data Courage należącej do grupy Jet Global, zajmującej się szerokim zakresem analiz biznesowych i raportowaniem.

Prototypownie rozwiązań

Nie od razu Kraków zbudowano! Zanim przystąpiliśmy do prac projektowych nasz zespół wykonał szereg analiz i przeprowadził rozmowy z Klientem. Zbadaliśmy zachowania i potrzeby odbiorców, aby zapoznać się bliżej z targetem tej marki. Zaprezentowane wstępne koncepcje logo wraz z opisem znaczeniowym, a także pomysł stworzenia spójnej i przemyślanej identyfikacji wizualnej, której logo było częścią integralną, zaowocował podjęciem długoterminowej, stałej współpracy z firmą Data Courage.
logotypy projektowanie
projekt logo ceny
projekty logo cena
projekt logotypu cena
logotyp projekt
logotypy firmowe
loga wektory

Więcej niż logo

W założeniach projekt logo miał podkreślić nowoczesny charakter firmy Data Courage. Zależało nam również na jasnym i prostym przekazie, zrozumiałym bez względu na narodowość odbiorcy. Stworzyliśmy sygnet oparty na bazie sześciokąta foremnego nawiązujący do pnących się słupków (zysków). Jednocześnie forma logo nawiązuje do architektury wielkich światowych metropolii, w których firma Data Courage działa od wielu lat.

loga w krzywych
nowoczesne loga
logo marek

Nowe oblicze marki

Rozpoczynając od projektu logo opracowaliśmy spójną, minimalistyczną identyfikację wizualną o nowoczesnym designie, której celem jest budowanie pozytywnego, a zarazem profesjonalnego wrażenia. Postawiliśmy na ponadczasowe trendy, które mimo upływu lat nie będą wymagały radykalnych zmian.
projekt logo firm
logotypy online
brand manager
tworzenie animacji
projekt segregatorów

Komunikacja marki

Naszemu klientowi zależy na zachowaniu odpowiedniego poziomu komunikacji z odbiorcą, gdzie najważniejszą rolę odgrywa szybki i łatwy dostęp do danych. Dlatego właśnie zadbaliśmy, aby płaszczyzna wizualna była adekwatnie komunikatywna, a jednocześnie wyróżniała firmę na tle innych marek.

Marka pełna życia

Podczas tworzenia identyfikacji wizualnej firmy Data Courage powstał system layoutów komunikacyjnych. Ich układ oraz styl ewoluują dynamicznie w zależności od zmieniających się potrzeb.

loga logotypy
stworzenie logotypu firmy

Przywiązanie do szczegółu

Detale w identyfikacji wizualnej są równie ważne, co ogólny key visual, ponieważ wyróżniają naszego klienta, sprawiają, że jest on bliższy targetowi i otwarty na pozyskiwanie nowych odbiorców. Zadbaliśmy o wszystkie dodatki, bez których współczesny biznes nie może komunikować się poprawnie z odbiorcą.

projektowanie logotypu warszawa
projektowanie logo kraków
projektowanie logo w warszawie

Emanacja marki na światowy rynek

Nasz Klient działa na terenie ponad 30 krajów świata. Przygotowanie identyfikacji wizualnej wymagało od nas nastawienia na światowe trendy oraz przejrzystą, zrozumiałą komunikację, która jest w stanie pokonać wszelkie bariery kulturowe i językowe.
zaprojektowanie logo warszawa
logo definicje
logotyp kreator

Podsumowanie

Współpraca z firmą Data Courage polegała początkowo na stworzeniu pełnej identyfikacji wizualnej, którą obecnie uzupełniamy kontynuując relacje z naszym klientem. Od początku skupiliśmy się na prostocie i ponadczasowym designie, który wykorzystywany jest w coraz to nowszych realizacjach. Nasze projekty spotkały się z uznaniem Klienta oraz odbiorców z Polski i zagranicy.

Zakres prac

 • Analiza wizerunkowa
 • Projekt logo
 • Identyfikacja wizualna
 • Kanały social media
 • Oznakowanie zewnętrzne marki
 • Zaprojektowanie systemy broszur
 • Kalendarz biurkowy
 • Karta biznesowa
 • Zestaw wystawienniczy
 • Księga identyfikacji wizualnej
 • Rollupy wielkoformatowe
 • Edycyjne szablony word
 • Ulotki w formacie DL
 • Broszura składa gate fold
 • Projekt wizytówek oraz kart biznesowych
 • Uporządkowany system identyfikacji wizualnej

Goodpix Studio Graficzne

Odmieniamy wizerunek Twojej marki!