O zmianach po ludzku

Materiały poligraficzne dla marki
Jet Reports – Jet Global

Klient

Jet Reports – Jet Global

Branża

Sprawozdania finansowe, analiza biznesowa, budżetowanie.

Czas realizacji

8 miesięcy

Rok realizacji

2019

Zadanie

Dla Klienta z branży raportowania finansowego i analiz biznesowych marki Jet Reports – wykonaliśmy pełny branding. Powstała kompleksowa spójna identyfikacja wizualna, która wyróżnia.

Wyrażamy wyjątkowość marki

Identyfikacja wizualna musi celnie trafiać do odbiorców naszego Klienta. Dlatego w procesie projektowania graficznego musieliśmy odszukać właściwego klucza dla targetu marki Jet Reports. Przez precyzyjną analizę wizerunkową i badanie oczekiwań targetu powstała koncepcja kompleksowej identyfikacji wizualnej, która ukazuje wyjątkowość marki i jednocześnie przyciąga wzrok.

Język marki Jet Reports

Trudny język branży analiz finansowych i raportowania ubraliśmy w czytelne obrazy. Wykonaliśmy infografiki i ilustracje, które zachęcają odbiorcę do zagłębienia się w przekaz, jaki niesie marka Jet Reports. Szata graficzna wzbogacona ilustracjami staje się o wiele ciekawsza.

logotyp firm
logo firmy

Spójna identyfikacja daje moc

Spójna marka ma moc przyciągania nie tylko klientów, ale także rzetelnych, wykwalifikowanych pracowników, czy też silnych partnerów biznesowych. Udało nam się uzyskać założone cele projektowe z pomocą całego zespołu oraz dzięki bardzo dobrej współpracy z klientem.

logo

Wyróżnij się albo zgiń

Spójny wizerunek marki jest kluczem do szerokiej rozpoznawalności firmy na rynku. Tylko przemyślana identyfikacja wizualna pozwala na wyróżnienie się na tle konkurencji, dlatego zespół Goodpixa postawił w przypadku tej realizacji na mocne akcenty graficzne.
projekty logo
grafika komputerowa
rebrandingi

Wyjątkowa marka

Każda marka może być wyjątkowa, wymaga tylko precyzyjnej analizy rynku przed przystąpieniem do opracowywania koncepcji. Zaprezentowaliśmy Klientowi pomysł zawierający historię ilustrowaną z infografiką i przekuliśmy go w realizację pełnej identyfikacji wizualnej.

fotografie katowice

Branding to proces

Branding – czyli tworzenie świadomości marki – jest, podobnie jak budowa domu, procesem wymagającym czasu, specjalistów i wielu kalkulacji. Do takich realizacji przygotowujemy się rzetelnie. Rozpoczynamy analizą branży, zapoznajemy się z tym, co pokazuje konkurencja naszego Klienta i staramy się nadać identyfikacji taki kierunek, by ją wyprzedzić. Przy odpowiednim wysiłku osiągamy sukces!

Podsumowanie

Zaprojektowaliśmy szereg materiałów reklamowych zarówno drukowanych, jak i w formie cyfrowej, dbając o to, co w promowaniu marki najważniejsze – o spójny wizerunek i wyjątkowość marki. Udało nam się osiągnąć wszystkie założenia projektowe w uzgodnionym terminie, mimo trudnych elementów całej realizacji, jakimi są indywidualne infografiki i ilustracje.

Zakres prac

 • Analiza wizerunkowa
 • Branding marki
 • Identyfikacja wizualna
 • System broszur reklamowych
 • Ulotka składana 4 x A4
 • Ulotki reklamowe
 • Wizytówki imienne
 • Projekty poligraficzne
 • Ilustracje
 • Infografiki
 • Przygotowanie do druku DTP
 • Wdrożenie

Goodpix Studio Graficzne

Odmieniamy wizerunek Twojej marki!