Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/googdpix/domains/goodpix.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/googdpix/domains/goodpix.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/googdpix/domains/goodpix.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468 System identyfikacji wizualnej dla marki Cruz Verde

System identyfikacji

Wartościowa marka

Pozytywne doświadczenia z marką
Cruz Verde – Klinika Weterynaryjna

system identyfikacji wizualnej definicja

Klient

Clínica Veterinaria Cruz Verde

Branża

Klinika weterynaryjna

Czas realizacji

2 lata

Rok realizacji

2018/2019

Zadanie

Naszym zadaniem było stworzenie pełnego systemu identyfikacji wizualnej. Stworzyliśmy  logo następnie, responsywną stroną internetową dla hiszpańskiej marki Clinica Veterinaria Cruz Verde.

System identyfikacji wizualnej od podstaw

Klinika weterynaryjna jest bardzo wdzięcznym tematem dla realizacji w zakresie systemu identyfikacji wizualnej ze względu na szerokie możliwości designerskie. Poszukując stylu graficznego i w trakcie prototypowania różnych rozwiązań kierowaliśmy się głównie prostym przekazem, następnie komunikatem dla odbiorcy marki Cruz Verde.
system identyfikacji graficznej
system identyfikacji
system identyfikacji projekt
system identyfikacji marki
system identyfikacji firmy
system identyfikacji sample
system identyfikacji wizualnej cena
system identyfikacji wizualnej oferta
system identyfikacji wizualnej jaka cena
system identyfikacji wizualnej cennik

Feeling logo

Odtąd logo, które stworzyliśmy zyskało dwa obrazy w jednym. Stało się połączeniem symbolu łapy zwierzęcia (widocznej na pierwszym planie) z grupą osób symbolizującą zespół lekarzy weterynarii czekających na swojego pacjenta (widocznych na drugim planie logo).

system identyfikacji wizualnej wycena

Prosty system infograficzny

Łatwy przekaz, prosta komunikacja, zwłaszcza intuicyjna obsługa strony internetowej wymagały adekwatnych ikon. Tym niemniej zastosowane infografiki są spójne dla wszystkich materiałów reklamowych i strony internetowej naszego Klienta, co z pewnością pozwala na wzorową komunikację marki z odbiorcą.
system identyfikacji wizualnej oferta
system identyfikacji wizualnej dla marek
system identyfikacji dla firm
system identyfikacji agencja
system identyfikacji grafika
grafik komputerowy system identyfikacji
profesjonalny system identyfikacji
system identyfikacji artykuły
system identyfikacji blog
dobry system identyfikacji
system identyfikacji katowice
system identyfikacji przykłady
system identyfikacji prezentacja

System identyfikacji wizualnej

Wykreowany przez naszych grafików wizerunek Klienta został zamknięty w nowoczesnym systemie identyfikacji wizualnej, która z pewnością wyróżnia Cruz Verde na tle konkurencji, a jednocześnie jest komunikatywna z odbiorcą. Zaprojektowaliśmy spójny system identyfikacji zarówno dla wirtualnej komunikacji (www oraz social media), jak i oznakowanie zewnętrzne dla firmy, systemy wystawiennicze (ekspozytory, roll-upy) oraz materiały do reklamy drukowanej.
system identyfikacji kreowanie wizerunku
system identyfikacji na zamówienie
jak zrobić system identyfikacji
branding system identyfikacji
system identyfikacji facebook

Strona internetowa dla każdego

Responsywna strona internetowa została zaprojektowana i zaprogramowana od podstaw z myślą o osobach szukających pomocy w opiece nad ich pupilem i odwiedzających witrynę. W celu poprawienia komunikatywności strony opracowaliśmy kilka wersji językowych. Następnie dla łatwego administrowania stroną, oparliśmy ją na prostym systemie CMS, dzięki temu nasz Klient może samodzielnie zmieniać content. Podpięliśmy także analizy Google tak, aby zarządzanie nie sprawiało dodatkowych trudności osobom obsługującym panel administratora. Strona internetowa została zaprojektowana w oparciu o system identyfikacyjny marki Cruz Verde.
system identyfikacji rebranding
system identyfikacji strategia

Bogactwo ikon

Funkcjonalność strony została zaprojektowana tak, aby każdy odwiedzający poruszał się po mapie tej witryny szybko i trafnie w poszukiwaniu właściwych podstron. Do tego potrzeba było wielu spójnych ikon graficznych, które pozwalają na intuicyjne poruszanie się po stronie. Dlatego zastosowaliśmy ikony w oparciu o system identyfikacji wizualnej Cruz Verde.

system identyfikacji brief

Podsumowanie

Współpraca z hiszpańską marką Cruz Verde z pewnością pokazała naszemu zespołowi, jak pracuje się w oparciu o europejskie standardy obsługi klientów w agencjach reklamowych. Dzięki tej współpracy, my zyskaliśmy nowe doświadczenia, a Klient otrzymał pełny system identyfikacji wizualnej, jakiego oczekiwał od początku. Zobacz, jak prezentuje się zaprojektowana i wdrożona przez nasz zespół hiszpańska strona www.vetcruzverde.es

Zakres prac

 • Analiza wizerunkowa
 • Projekt logo
 • Księga znaku
 • Identyfikacja wizualna
 • Kanały social media
 • Oznakowanie zewnętrzne marki
 • Zaprojektowanie systemy ulotek
 • Karta biznesowa
 • Zestaw wystawienniczy
 • Projekt wizytówek
 • Projekt i wdrożenie strony www
 • System identyfikacji wizualnej

Goodpix Studio Graficzne

Odmieniamy wizerunek Twojej marki!